Nasza kancelaria adwokacka świadczy kompleksową obsługę prawną Podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Prowadzimy stałą obsługę prawną spółek związaną z ich bieżącą działalnością, opracowujemy rozwiązania w zakresie ochrony prawnej związanej ze specyfiką działalności naszych Klientów. W ramach świadczonej obsługi prawnej zapewniamy naszym Klientom możliwość skutecznej realizacji celów ekonomicznych i prawnych, związanych z ich działalnością i wytyczonymi założeniami biznesowymi. Więcej szczegółów w zakładce: Poznaj nasze specjalizacje – Obsługa Biznesu.

W ramach świadczonych usług oferujemy nie tylko obsługę prawną spółek, ale także działalności jednoosobowych i innych form współpracy biznesowej. Mamy wieloletnie doświadczenie i doskonale znamy problemy, z jakimi spotykają się na co dzień przedsiębiorcy. Nasz adwokat dla firm będzie więc w stanie rozwikłać nawet najtrudniejsze spory natury prawnej i doprowadzić je do satysfakcjonującego dla klienta końca.

Obsługa Prawna Firm

Obsługa prawna firm to szeroki wachlarz usług prawnych, w ramach którego przedsiębiorca może skorzystać m.in. z:

– porad prawnych,

– usług związanych z opiniowaniem umów,

– pomocy przy przygotowywaniu umów, regulaminów i statutów,

– prowadzenia spraw pracowniczych,

– usług windykacyjnych,

– reprezentacji Podmiotu w kontaktach z dłużnikami, organami administracji, sądami i organami egzekucyjnymi,

– bieżących informacji dotyczących zmian w przepisach prawa,

– usług związanych z tworzeniem opinii prawnych,

– pomocy w zakresie sporządzania różnego rodzaju pism,

– obsługi procesu zakładania i rejestracji spółki,

– obsługi procesu rozwiązywania i likwidacji spółki,

– obsługi przekształceń i podziałów spółek,

– wprowadzania zmian w KRS,

– wprowadzania zmian w zakresie umów i statutów spółek.

W zależności od specyfiki usługi oraz preferencji Klienta część usług świadczonych w ramach obsługi prawnej firmy może być realizowana zdalnie przy pomocy środków porozumiewania się na odległość. Sprawy bardziej złożone mogą wymagać kontaktu osobistego – w siedzibie Klienta lub siedzibie Kancelarii. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie działalności nie ogranicza się do ośmiogodzinnego dnia pracy. Staramy się więc, aby nasz prawnik dla firm był dyspozycyjny w najbardziej odpowiadającym terminie. Konsultacje w ramach obsługi prawnej spółek mogą się odbywać nawet w nietypowych godzinach oraz w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach.

Obsługa Prawna Twojej Firmy

Każda firma jest inna, w związku z czym wymaga innej obsługi prawnej. Pragnąc jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów Kancelaria DĄBROWSKI & Co. oferuje kompleksową obsługę prawną firm. Zakres świadczonych usług każdorazowo dostosowujemy do potrzeb Klienta, uwzględniając przy tym formę prowadzonej działalności gospodarczej oraz bieżące potrzeby firmy w zakresie pomocy prawnej.

Abonament prawny dla firm

Z usług naszej kancelarii można skorzystać jednorazowo lub zdecydować się na stałą współpracę. Daje to pewność stałego dostępu do pomocy adwokata dla firm, bez konieczności każdorazowego umawiania się na konsultację. Takie rozwiązanie pozwala być w ciągłym kontakcie z prawnikiem, który obejmie kompleksową opieką obsługę prawną spółek.

Abonament prawny dla firm jest dostępny w kilku pakietach, w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta. Poszczególne modele współpracy mogą obejmować doradztwo, analizę prawną przedsiębiorstwa i przygotowanie pism. Prawnik dla firm może również pełnić funkcję reprezentatywną przez urzędami lub jako strona w postępowaniu. Zakres świadczonych usług w ramach abonamentu prawnego dla firm ustalany jest indywidualnie, co pozwala na precyzyjne dopasowanie do potrzeb przedsiębiorcy.

Obsługa Prawna Firm – Warszawa dzielnica Wawer

Ze względu na dogodną lokalizację Kancelarii w zakresie obsługi prawnej firm współpracują z nami przede wszystkim Podmioty posiadające swoje siedziby na terenie dzielnicy Wawer. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z miasta Warszawa, a także firmy z okolicy (Otwock, Józefów).

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakresu oraz charakteru świadczonej obsługi prawnej dla firm zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w optymalnym doborze poszczególnych usług tak, żeby zapewnić Państwa firmie obsługę, jakiej faktycznie potrzebuje.

Klienci

Naszymi Klientami są zarówno Klienci Indywidualni, Podmioty Gospodarcze oraz Jednostki Sektora Finansów Publicznych. Zgodnie z zasadami etyki adwokackiej nie możemy ujawnić bardziej szczegółowych informacji o naszych Klientach, ani przedstawiać ich opinii o naszej pracy i jej wynikach.

Sekretariat

tel. stac.: + 48 22 779 50 55

tel. kom.: + 48 693 144 350

fax: + 48 22 779 50 55

Wyślij wiadomość

kontakt@dabrowski-kancelaria.pl

Odwiedź naszą Kancelarię

ul. Andriollego 34 lok. 11, III Piętro
05-400 Otwock
ok. 25 km od centrum Warszawy

lub umów się na spotkanie w Warszawie

Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa – po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

DĄBROWSKI & Co
© Adwokat Tomasz Dąbrowski 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: F-branding