Kancelaria świadczy rzetelną i kompleksową obsługę prawną zarówno wykonawców jak i zamawiających w zakresie zamówień publicznych. Korzystając z bogatego doświadczenia oferujemy naszym Klientom profesjonalną pomoc prawną w uzyskaniu i realizacji zamówień publicznych, jak i w skutecznym przygotowaniu i przeprowadzaniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych. W związku z faktem, iż naszymi Klientami są zarówno wykonawcy jak i zamawiający:

Wykonawcom oferujemy między innymi pomoc przy przygotowywaniu ofert, weryfikację ogłoszeń o udzielenie zamówień publicznych oraz dokumentacji przetargowej, przygotowywanie pytań do zamawiających, analizę ofert złożonych przez konkurentów, przygotowywanie odwołań do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej oraz reprezentowanie wykonawców przed Krajową Izbą Odwoławczą, przygotowywanie skarg i reprezentowanie wykonawców przed sądami okręgowymi, obsługę prawną realizowanych przez wykonawców zamówień, dochodzenie roszczeń w związku z zawartymi umowami w trybie zamówień publicznych oraz z tytułu utraconych korzyści;

Zamawiającym oferujemy kompleksową obsługę prawną w zakresie przygotowania i przeprowadzenia postępowań o zamówienia publiczne, świadczymy pomoc przy przygotowywaniu ogłoszeń, SIWZ oraz umów, pomoc przy weryfikacji ofert pod względem formalnoprawnym, przygotowywanie odpowiedzi na odwołania i skargi na etapie postępowania odwoławczego, reprezentowanie zamawiających przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz sądami okręgowymi.

Kancelaria świadczy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną w zakresie zamówień publicznych przez wykonawców oraz zamawiających.

Klienci

Naszymi Klientami są zarówno Klienci Indywidualni, Podmioty Gospodarcze oraz Jednostki Sektora Finansów Publicznych. Zgodnie z zasadami etyki adwokackiej nie możemy ujawnić bardziej szczegółowych informacji o naszych Klientach, ani przedstawiać ich opinii o naszej pracy i jej wynikach.

Sekretariat

tel. stac.: + 48 22 779 50 55

tel. kom.: + 48 693 144 350

fax: + 48 22 779 50 55

Wyślij wiadomość

kontakt@dabrowski-kancelaria.pl

Odwiedź naszą Kancelarię

ul. Andriollego 34 lok. 11, III Piętro
05-400 Otwock
ok. 25 km od centrum Warszawy

lub umów się na spotkanie w Warszawie

Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa – po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

DĄBROWSKI & Co
© Adwokat Tomasz Dąbrowski 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: F-branding
© Adwokat Tomasz Dąbrowski 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: F-branding