Prawo budowlane Warszawa

Prawo budowlane i problematyka nieruchomości to niezwykle złożone zagadnienie pod względem prawnym. Prawnik od nieruchomości powinien wykazywać się dużym doświadczeniem w branży i szeroką wiedzą dotyczącą nieustannie zmieniających się przepisów. Stale rozwijający się rynek to ciekawe pole do inwestycji, które może jednocześnie przysparzać wielu problemów. W obliczu trudnych sytuacji i sporów, by nie zaszkodzić sobie i nie narazić się na szkody finansowe, warto zasięgnąć pomocy doświadczonego adwokata ds. nieruchomości. Wsparcie adwokata ds. nieruchomości jest niezwykle ważne w momentach planowania i podejmowania wszelkich decyzji związanych z nieruchomościami, a także późniejszej eksploatacji i funkcjonowania inwestycji. Dobrze przygotowany prawnik ds. nieruchomości często okazuje się niezbędny przy transakcjach kupna i sprzedaży, szczególnie z rynku wtórnego lub w zakresie uregulowania stanu prawnego nieruchomości.

Kancelaria prawna Dąbrowski & Co a nieruchomości

Nasza Kancelaria prawna posiada doświadczenie w zakresie obsługi zarówno niewielkich nieruchomości, jak i również znacznie większych inwestycji. Wszelkie porady prawne dotyczące nieruchomości ukierunkowane są na kompleksowe zaspokojenie potrzeb i interesów naszych Klientów w zakresie dotyczącym ich nieruchomości. Obsługa prawna nieruchomości obejmuje szereg zagadnień związanych z ustalaniem i regulowaniem stanu prawnego działek i obiektów, wsparciem przy transakcjach, administracją, audytami itp. Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie, a adwokat od nieruchomości może wspierać zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych oraz korporacyjnych.

Od początku swojego istnienia Kancelaria adwokacka świadczy obsługę prawną dotyczącą nieruchomości. Zajmujemy się całym spektrum zagadnień prawnych dotyczących nieruchomości. W związku z faktem, iż Kancelaria prowadzi obsługę prawną związaną z nieruchomościami zarówno po stronie osób prywatnych oraz firm, jak i po stronie gmin i miast, mamy bogate doświadczenie i wypracowane standardy postępowania w odniesieniu do wielu aspektów prawnych dotyczących nieruchomości. Specjalizujemy się między innymi w sprawach o zasiedzenie, zniesienia współwłasności nieruchomości, podziały nieruchomości (także w związku ze sprawami spadkowymi), odwołanie darowizn nieruchomości, w sprawach dotyczących prawa budowlanego oraz szeroko pojętych zagadnień w zakresie zagospodarowania przestrzennego. Regulujemy stan prawny nieruchomości naszych Klientów. Dla naszych Klientów przeprowadzamy audyty i analizy prawne dotyczące nieruchomości, tworzymy, a także weryfikujemy umowy dotyczące nieruchomości. Prowadzimy kompleksową obsługę prawną inwestycji, których przedmiotem są nieruchomości.

Adwokat od nieruchomości

Dlaczego doświadczony adwokat od nieruchomości powinien być zaangażowany w każdą transakcję oraz inwestycję? Przede wszystkim dlatego, że prawo budowlane i przepisy dotyczące zagospodarowania przestrzennego są niezwykle skomplikowanymi dziedzinami. Ważnym zadaniem, jakie wypełnia prawnik ds. nieruchomości jest również ochrona interesów finansowych Klientów. Wykonywane audyty typu due diligence oraz dokładna analiza stanu prawnego nieruchomości pomoże zapobiec nieudanym inwestycjom i zadbać o wzrost wartości aktywów inwestora.

Porady prawne z zakresu nieruchomości – Warszawa i okolice

Jeżeli potrzebny Państwu prawnik od nieruchomości wykazujący się dużym zaangażowaniem, kompleksowością działania i rozległą wiedzą, zachęcamy do kontaktu z Dąbrowski & Co. Obsługujemy Klientów z miasta Warszawa i okolic, a główna siedziba Kancelarii mieści się w Otwocku. Postaramy się, aby obsługa prawna nieruchomości w naszym wykonaniu nie zawiodła Państwa oczekiwań.

adwokat nieruchomości Warszawa

Kancelaria świadczy pełną obsługę prawną dotyczącą nieruchomości, w tym związaną z nabywaniem, zbywaniem oraz obciążaniem nieruchomości, a także regulowaniem stanu prawnego nieruchomości.

Klienci

Naszymi Klientami są zarówno Klienci Indywidualni, Podmioty Gospodarcze oraz Jednostki Sektora Finansów Publicznych. Zgodnie z zasadami etyki adwokackiej nie możemy ujawnić bardziej szczegółowych informacji o naszych Klientach, ani przedstawiać ich opinii o naszej pracy i jej wynikach.

Sekretariat

tel. stac.: + 48 22 779 50 55

tel. kom.: + 48 693 144 350

fax: + 48 22 779 50 55

Wyślij wiadomość

kontakt@dabrowski-kancelaria.pl

Odwiedź naszą Kancelarię

ul. Andriollego 34 lok. 11, III Piętro

05-400 Otwock

ok. 25 km od centrum Warszawy

lub umów się na spotkanie w Warszawie

Al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa – po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

DĄBROWSKI & Co
© Adwokat Tomasz Dąbrowski 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: F-branding
© Adwokat Tomasz Dąbrowski 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: F-branding